OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2, İndirilmeye Sunuldu

19.10.2018
382
Red Dead Redemption 2, İndirilmeye Sunuldu

Yılın heyecanla beklenen oyunları arasında yer alan ve uzun bir geliştirilme sürecinden çıkan Red Dead Redemption 2 için nihayet gün geldi denilebilir. Önümüzdeki hafta resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek olan yapım, şimdiden ön indirilmeye sunulmuş durumda. Gün itibariyle oyunu indirmeye açan Rocktar, oyuncuların ön yükleme işlemlerini tamamlamalarını sağlıyor.

Oyunun Boyutu 90 GB’ı Aşıyor

Grafikleri ile yüksek kalitede bir oyun olacağına kesin gözüyle bakılan Red Dead Redemption 2, elbette buna uygun bir şekilde geniş alanı kaplıyor. Paylaşılan bilgilere göre oyunun tam olarak boyutu 92.742 GB. PlayStation 4 için geçerli olan bu alan, Xbox One platformunda da benzer seviyede.

Karakter animasyonları ve davranışları ile gerçek dünyayı aratmayacak olan Red Dead Redemption 2, dinamik hava koşulları ile mükemmel bir atmosfer yaratıyor. Üstelik oyuncuya bırakılan çeşitli seçimler neticesinde çok daha gerçekçi bir hale gelen oyun, grafiklerin yanı sıra etkileyici sesler de sunacak. Karakterlerin yanı sıra hayvan ve doğa sesleri gibi çeşitli elementleri en ince ayrıntısına kadar duymak mümkün olacak.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Fragmanı

Oyunun satışa sunulmasına az bir süre kaldı. Bunun şerefine çıkış fragmanı paylaşmayı ihmal etmeyen Rocktar Games, 1 dakikayı bulan bir video yayınlamış bulunmakta. Söz konusu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. PlayStation 4 ve Xbox One platformları için hazırlanan oyun, 26 Ekim’de oynanabilir olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019