OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2 İçin Yeni Bilgiler Paylaşıldı

13.10.2018
397
Red Dead Redemption 2 İçin Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Rockstar Games’in büyük bir heyecanla beklenen yeni oyunu Red Dead Redemption 2, geliştirilmeye devam ediyor. Çeşitli videolar ve paylaşımlar ile oyuncuların daha da heyecanlanmasına yol açan geliştirici firma, şimdilerde ise oynanış adına yeni detayları takipçileri ile paylaştı. Özellikle silah ve kişiselleştirme ayarları açısından son derece detaylı bir oyun geliyor.

50’den Fazla Silah Olacak

Oyundaki silah çeşitliliğini oldukça fazla tutmaya özen gösteren Rockstar, bunun adına 50’den fazla silah modelini oyuna ekliyor. Üstelik her bir silah için farklı şekillerde uygulanabilen kişiselleştirme seçenekleri, çok daha geniş çaplı bir mühimmat sisteminin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Kişiselleştirme seçeneklerinin kozmetik yani görünüm ile sınırlı kalmayacağının altını çizen yapımcı, yapılan değişikliklerin oynanışı etkileyeceğini dile getirdi. Yani nasıl bir oynanış performansı elde etmek istiyorsanız ona göre silahınızı kişiselleştirebileceksiniz. Bunda oynanış tarzınızın da payı epey fazla olacak. Bunların haricinde paylaşılan en önemli detay, sürekli kullanılan silahınız ile ilgili. Oyunda sıkça başvuracağınız bir silah modeli, zamanla gelişecek. Yani karakterimiz, o silahı çok daha iyi bir şekilde kullanabilecek. Kullanılmayan silahlar ise etkisini kaybedecek.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Xbox One ve PlayStation 4 platformları için geliştirilmekte olan yapım, son dakika bir aksilik yaşanmaz ise 26 Ekim 2018 tarihinde oynanabilir olacak. Bu tarihe kadar oyun hakkında paylaşılan bilgiler ile yetinmek zorundayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019