OyunHaberleri.tv

Red Dead Redemption 2 Erken Erişim Bonusları

06.10.2018
145
Red Dead Redemption 2 Erken Erişim Bonusları

Red Dead Redemption 2 Erken Erişim Bonusları

Yakın zamanda satışa sunulması beklenen Red Dead Redemption 2 için şimdiden nefesler tutulmuş durumda. Küresel çapta büyük bir başarı elde edeceği ön görülen oyunu satın alanlar ise çeşitli bonuslara erişme fırsatı yakalıyor. Özellikle PS4 kullanıcılarına daha erken sunulacak olan içerikler ortaya çıkmış durumda.

Red Dead Redemption 2 Erken Erişim İçerikleri

Gözler önüne serilen yeni erken erişim içerikleri, öncelikli olarak PlayStation 4 kullanıcıları ile buluşacak. 30 gün sonrasında ise bu içeriklere Xbox One kullanıcıları da erişebilecekler. Gelelim erken erişim içeriklerinin tam olarak neler olduğuna.

Oyunun çıkışıyla birlikte PS4 kullanıcıları; özel kıyafet, kırmızı kestane Arap atı, timsah derisinden yapılmış eyer ve özel tabanca içeriklerine erkenden erişebilecekler. Daha çok kozmetik olarak görülen içeriklerden at, daha hızlı ulaşım imkanı sunarken eyer sağlık ve dayanıklılık gibi ek özellikler sunacak. Bunların yanı sıra özel kıyafet hem hikaye modunda hem de çoklu oyuncu modunda kullanılabilecekken diğer içerikler sadece online tarafta kullanılabilecek.

Red Redemption 2 Çıkış Tarihi

Rockstar Games tarafından geliştirilmekte olan Red Redemption 2 için sayılı günler kaldığı rahatlıkla söylenebilir. Zira oyun, eğer herhangi bir aksilik yaşanmaz ise 26 Ekim 2018 tarihinde satışa sunulmuş olacak. Ön siparişe açık olan yapım, bahsi geçen tarihte Xbox One ve PS4 platformları üzerinde oynanabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019