OyunHaberleri.tv

Rainbow Six: Siege Hilecilere Karşı Önlemleri Artırıyor

20.08.2018
121
Rainbow Six: Siege Hilecilere Karşı Önlemleri Artırıyor

Rekabet üzerine kurulu popüler FPS oyunu Rainbow Six: Siege geliştiricileri hilecilere karşı önlemleri artırıyor. Yeni güncellemeler ile birlikte gelecek olan hile koruma sistemi hali hazırda Ubisoft tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Alınan önlemlerin oyuna olan etkisini önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Rainbow Six: Siege Hilecilere Karşı Önlemleri Artırıyor

Rainbow Six: Siege oyununun yetkili isimlerinden Alexandre Remy koruma sistemlerinde bazı değişiklikler yaptığını belirtti. Çift faktörlü koruma yönteminde sadece hilecilere karşı önlem alınmıyor. Bu sistem sayesinde para karşılığında düşük ligdeki oyuncuları hak etmedikleri daha yüksek liglere taşıyanların da sonu gelmeye başlayacak. Bu tarz işler yapan oyuncuların hesapları kalıcı olarak kapatılacak.

Rainbow Six: Siege Hilecilere Karşı Önlem

Rainbow Six: Siege‘in geliştirici şirketi Ubisoft, hile yaptıktan sonra ban yiyen oyuncuların oyunu tekrardan satın alıp tekrar hile yaptıklarını bildiklerini belirtti. Yine bunun önüne geçmek ve daha adil rekabetçi arena oluşturmak için Ubisoft bu oyuncuları takibe alacak. Ayrıca toxic adı verilen oyuncu kitlesini oyundan uzaklaştırmak için geliştirilen sohbeti susturma özelliği önümüzdeki günlerdeki güncellemeler ile aktif edilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019