OyunHaberleri.tv

Rainbow Six Siege Geliştiricilerinden Bazıları Guerrilla Games’e Geçti

08.10.2018
164
Rainbow Six Siege Geliştiricilerinden Bazıları Guerrilla Games’e Geçti

Ubisoft’un satışa sunulduğu ilk günden bu yana popülerliğini koruyan oyunu Rainbow Six Siege, bu kez oldukça farklı bir haber ile gündeme geldi. Aslına bakılırsa gündeme gelen şey, oyunun geliştirici ekibi de denilebilir. Zira belirtilenlere göre Six Siege’ın geliştirilmesinde rol oynayan belli başlı geliştiriciler, firmadan ayrılma kararı aldı. Önemli çalışanların geçtiği firma ise birçok oyuncunun yakından tanıdığı Guerrilla Games’ın ta kendisi.

Yeni Bir Killzone Oyunu mu Geliyor?

Guerrilla Games, özellikle Killzone serisi ile büyük bir başarı elde etmişti. Kısa süre önce satışa sunulan Horizon Zero Dawn ise firmanın adeta ustalık eseri oldu dahi denilebilir. Six Siege gibi FPS konusunda profesyonel bir oyunun geliştiricileri Guerrilla Games’e geçince akıllara tek bir soru geliyor; yeni bir Killzone oyunu mu göreceğiz?

Bu sorunun cevabı ne yazık ki şimdilik bilinmiyor. Aslına bakılırsa Horizon Zero Dawn için bir devam oyunu görmemiz de mümkün. Satış konusunda büyük bir başarı elde eden Zero Dawn, geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Haliyle devam oyununun gelmesi imkansız durmuyor.

Zero Dawn Çoklu Oyuncu Modlu Gelebilir

Konunun ortaya çıkması, farklı bir iddianın da doğmasına yol açtı. Yeni bir Killzone oyunu geliştirilebileceği gibi yeni Horizon Zero Dawn için multiplayer moduna da yer verilebilir. Bunun için Six Siege uzmanlarına başvurmak oldukça önemli bir etmen olarak görülebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019