OyunHaberleri.tv

RAGE 2 Oynanış Fragmanı QuakeCon 2018 Etkinliğinde Gösterildi

11.08.2018
110
RAGE 2 Oynanış Fragmanı QuakeCon 2018 Etkinliğinde Gösterildi

Birinci şahıs nişancı oyunu RAGE 2 oynanış fragmanı QuakeCon 2018 etkinliğinde oyunculara gösterildi. QuakeCon’da gösterilen fragman videosundaki görüntülerin tamamı yeni oyun motoru ile kayıt edildi.

RAGE 2 Oynanış Fragmanı QuakeCon 2018 Etkinliğinde Gösterildi

Avalanche Studios ve id Software tarafından geliştirilen RAGE 2 oyununun yayımcılığını Bethesda üstleniyor. RAGE piyasaya ilk çıktığı anda konsol oyuncularının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Devam oyununun ne zaman çıkacağı daha o zamanlardan düşünülmeye başlandı. Yeni oyun ilk oyuna daha daha renkli ve geniş bir açık dünyaya sahip olacak. RAGE 2 hikaye olarak orijinal oyundan 30 yıl sonrasında gerçekleşen küresel felaketten sonrasında yaşananları işleyecek.

Mad Max ile benzerliğiyle dikkat çeken RAGE 2’de birbirinden zorlu canavarlar ve düşman gruplarla karşılaşacağız. Oyuncular çok fazla görev, yepyeni düşmanlar ve yeni oyun mekanikleri ile RAGE 2 oyununu 2019 ilkbahar mevsiminde oynayabilecekler. Piyasaya bu kadar geç çıkmasının bir çok nedeni olabilir ancak çıktığı anda ilk oyundaki gibi oyuncuları kendisine hayran bırakacağı aşikar. Oyunun PlayStation 4, Xbox One, ve PC platformlarından oynanabileceğini hatırlatmakta fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019