OyunHaberleri.tv

Quake Champions Ücretsiz Oldu

12.08.2018
118
Quake Champions Ücretsiz Oldu

Saber Interactive ve id Software tarafından geliştirilen erken erişim sürecinde olan Quake Champions oyunu Steam’de tamamen ücretsiz oldu. Oyunun standart versiyonu ücretsiz ancak daha fazla içerik istiyorsanız başlangıç veya şampiyon paketlerini satın alabilirsiniz.

Quake Champions Tamamen Ücretsiz Oldu

Bethesda Softworks resmi YouTube hesabında yayınlanan QuakeCon 2018 etkinliğine özel fragmanla oyunun tamamen ücretsiz olduğu duyuruldu. Rekabetçi bir aksiyon oyunu arıyorsanız bu oyunu mutlaka Steam kütüphanenize eklemelisiniz. Rakiplerinizle gireceğiniz savaşlarda bir saniye bile durmamanız gerekiyor. Çünkü oyunda stratejik düşünmekten ziyade hızlı oyun ve iyi refleksler ön planda tutulmuş.

Yayınlanan fragman videosu ile birlikte oyunun önemli karakterlerinden birisi olan Death Knight’ın ilerleyen zamanlarda oyuna ekleneceğini öğrendik. Oyun arenasındaki güçlendirmeler ve özelliklerle karakterinizi güçlendirip rakiplerinizi ortadan kaldırmak için mücadele edeceğiniz Quake Champions‘ı şimdi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Alınan bu kararın oyuncu sayısını artırıp oyunu biraz daha canlandıracağını düşünüyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019