OyunHaberleri.tv

Quake Champions Bayrak Kapma Modu Duyuruldu

28.07.2018
119
Quake Champions Bayrak Kapma Modu Duyuruldu

Oyuncuların uzun süredir beklediği Quake Champions bayrak kapma modu duyuruldu. Ayrıca bayrak kapmanın yanı sıra iki farkı oyun modunun da ekleneceği belirtildi. Bayrak kapma modunun oyuncular tarafından en çok oynanan mod olacağını tahmin ediyoruz.

Quake Champions Bayrak Kapma Modu Duyuruldu

Quake Champions bayrak kapma modu ile oyuncular seçtikleri takımla birlikte 20 dakika boyunca mücadele edecekler. Bir noktadan sonra haritadaki takımlar değişikliğe uğrayacak. Bayrağı taşıyan oyuncu seçtiği şampiyonun özel yeteneklerini kullanamayacak. Bu yüzden diğer takım üyelerinin bayrağı taşıyan oyuncuyu sıkı bir şekilde koruması gerekiyor. Henüz ne kadar olduğu bilinmeyen sayıda bayrağı toplayan takım maçı erkenden bitirebilecek.

Quake Champions Bayrak Kapma Modu Duyuruldu

Oyuna eklenecek Arcade modunda ise dereceli ve hızlı maçlardaki kuralların dışına çıkılacak. Örneğin sadece roketlerin olacağı bir maça girebilir veya her öldüğünüzde farklı bir şampiyon ile savaşmaya devam edeceğiniz Arcade modunu tercih edebileceksiniz. Yeni kurallar önümüzdeki zamanlarda Arcade moduna eklenecektir. Arcade ve Quake Champions bayrak kapma modu geçtiğimiz günlerde geliştiricinin yaptığı yayın sırasında duyuruldu. Bunların haricinde gelecek aylarda oyuncular oluşturdukları özel oyunlara bot ekleyebilecekler. Yapay zeka ile çarpışacağınız özel modlar oluşturarak takım veya bireysel olarak nişan alma ve kaçınma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019