OyunHaberleri.tv

PUBG’ye Yeni Eklenen Silah: Beryl M762

16.08.2018
1.942
PUBG’ye Yeni Eklenen Silah: Beryl M762

Son zamanlarda PUBG için eklenen silahlar hep Sanhok haritasına özel oluyordu. Ancak yeni gelecek güncelleme ile PUBG’ye yeni eklenen Beryl M762 isimli silah oyundaki bütün haritalarda bulunacak.

PUBG’ye Yeni Eklenen Silah: Beryl M762

Erangel, Miramar ve Sanhok haritalarında kullanılacak Beryl M762 adını taşıyan yeni silah 7.62 mm mermi kullanacak. Silahın normal mermi kapasitesi 30 iken Beryl M762’ye uzatılmış şarjör takıldığı zaman mermi kapasitesi 40’a yükseliyor. Yeni silaha dürbün, tutamaç ve şarjör olmak üzere üç adet takılabilecek eklenti bulunuyor. Silahın verdiği hasar AKM’den biraz daha düşük olmasına rağmen daha mermi atış hızı daha yüksek.

PUBG’ye eklenecek yeni silah Beryl M762‘nin tepmesine alıştığınız zaman rakip oyuncuları hızlı bir şekilde yere serebilirsiniz. Yeni silahın gelmesi oyundaki dengeleri biraz değiştirecek gibi gözüküyor. AKM’yi rahat kullanan oyuncular bu silaha alışma sürecini hızlıca tamamlayacaklardır. Beryl M762, AKM’den hasar anlamında düşük olmasına rağmen mermilerin gidiş hızından dolayı daha kullanışlı bir silah olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019