OyunHaberleri.tv

PUBG’nin Yeni Güncellemesinde Neler Var?

PUBG’nin Yeni Güncellemesinde Neler Var?

Fortnite ile beraber son dönemin en popüler oyunları arasında yer alan PUBG, en büyük Battle Royale oyunları arasında gösteriliyor. Yakaladığı büyük ivmeyi sonuna kadar korumak isteyen geliştirici firma Bluehole ise yeni güncellemeler çıkararak oyuncu kitlesini memnun etmenin peşinde. Yeni çıkan 12 numaralı güncellemede de köklü yenilikler yer aldı.

Hatırlanacağı üzere PUBG’nin 1.0 numaralı sürümünde yeni haritalar, modlar, arabalar ve silahlar vardı. 2017’nin Aralık ayından beri “Erken Erişim” statüsünde olan, şimdilerde yeni yayına alınan PUBG’nin 12 numaralı güncellemesinde çeşitli hata gidermeleri ve performans iyileştirmeleri mevcut. Oyuna eklenen yeni araçlar ve silahlar da cabası.

Bakalım, PUBG’nin yeni güncellemesinde neler var?

PUBG Mirado

Klasik bir Amerikan arabası olan Mirado, yüksek hızıyla ve dört koltuklu oluşuyla dikkat çekiyor. Sadece Miramar haritasında bulunan araç şehrin ana sokaklarında ortaya çıkıyor.

Malum, Miramar haritasında kullanılabilecek birçok özgün araç var. Toplu seyahat için minibüs, yavaş ama sağlam bir yolculuk için off-road aracı, şehrin tozunu hızla attırmak içinse Mirado kullanılabilir.

PUBG SLR

7.62mm mermi kullanan ve toplamda 10 mermi haznesi olan bir şarjöre ev sahipliği yapan SLR, oyuna eklenen en son silah oldu. Kullanımı oldukça keyifli.

Harita seçimi

Çok istenen özellik artık aktif hale geldi ve PUBG’de harita seçebilmek mümkün oldu. Kullanıcı arayüzünde de önemli değişiklikler söz konusu. İşin kötü tarafı, an itibariyle oyunda sadece Erangel ve Miramar haritaları var.

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019