OyunHaberleri.tv

PUBG Mobil Lite Versiyonu Yakında Geliyor

10.08.2018
327
PUBG Mobil Lite Versiyonu Yakında Geliyor

Tencent Games geliştirdiği Battle Royale oyunu olan PUBG’nin oyuncu sayısını artırmak için önemli adımlar atıyor. Daha fazla oyuncuya ulaşmak için PUBG Mobil Lite versiyonu düşük ve orta düzey mobil cihazlarda stabil bir şekilde çalışacak.

PUBG Mobil Lite Versiyonu Geliyor

Normal PUBG mobil sürümü bilgisayardaki oyun deneyimini akıllı telefonlara taşımaktaydı. Ancak bunu yaparken oyundaki grafik ve efektlerin yüksek oluşundan dolayı çoğu telefondan rahatça oynanamıyordu. PUBG Lite sürümünde ise düşük grafik ve efekt ayarları sayesinde arkadaşlarınızla birlikte Battle Royale keyfini çıkartabileceksiniz. Oyundaki içerikler ise neredeyse aynı diyebiliriz.

PUBG Mobil Lite Versiyonu Destekleyen Android Cihazlar

Bunların haricinde PUBG mobil Lite versiyonu 100 kişilik maçlar yerine en fazla 40 kişiyle oynanacak. Ayrıca haritada normal sürüme oranla fiziksel olarak daha küçük boyutlara sahip. 2 x 2 büyüklüğündeki haritada yapacağınız savaş diğerlerine göre daha çekişmeli geçecektir. PUBG Mobile Lite versiyonunun duyurulma tarihi gerçekten enteresan. Çünkü aynı zamanda Fortnite android sürümü de duyuruldu. Aradaki tek fark Fortnite Android sürümü üst düzey denilebilecek mobil cihazlarda çalışırken PUBG Mobile Lite sürümünün neredeyse bütün Android cihazlardan oynanabiliyor olması.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019