OyunHaberleri.tv

PUBG Mobil Klan Sistemi Oyuna Eklendi

26.07.2018
450
PUBG Mobil Klan Sistemi Oyuna Eklendi

PUBG mobil sürümü Temmuz güncellemesi ile oyunculara bir çok yenilik sunuyor. Oyuncuların ilk defa deneyimleyeceği PUBG mobil klan sistemi de bu ay gelen güncellemede oyuna eklendi. Klan sistemi dışında kullanıcı arayüzünde de bir takım değişiklikler yapıldı.

PUBG Mobil Klan Sistemi Oyuna Eklendi

Bu güncellemeyle birlikte oyuncular daha rahat kullanılabilir kullanıcı arayüzünü deneyecekler. Ana menüden toplu sandık alımı yapabilir, envanterdeki eşyaları daha kolay bir şekilde takıp çıkartabilirler. Ayrıca yeni araçlar, kasklar, sırt çantaları, karakter yüzleri ve yeni silahlarda oyuncular tarafından kullanılabilecek. Bunların dışında kendinize takım veya klan arkadaşı bulmak için kullanabileceğiniz sohbet kutucuğu da ekleniyor.

Oyuncular kendi aralarında birleşerek klan oluşturabilecek ve klan için özel simgeler kullanabilecekler. Klan üyeleriyle görevleri tamamlayarak sıralamada üst sıralara yükselebilirler. Sıralamada ki konuma göre çeşitli ödülleri envanterlerine alabilirler. PUBG mobil klan sistemi ilk defa deneneceği için bu sistemle ilgili sorunlar olabileceğini göz önünde bulundurun. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda geri bildirim yaparak çözüme ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019