OyunHaberleri.tv

PUBG Mobil 100 Milyon İndirmeye Ulaştı

17.08.2018
271
PUBG Mobil 100 Milyon İndirmeye Ulaştı

PUBG diğer Battle Royale oyunları arasında PC ve konsol platformlarında çok fazla oyuncu tarafından oynanmakta. Geliştirici ekip Mart ayında oyunu mobil platforma taşıdı. Mart ayından bu yana PUBG mobil 100 milyon indirme sayısına ulaşmayı başardı.

PUBG Mobil 100 Milyon İndirmeye Ulaştı

Tencent ve PUBG Corp.’a göre PUBG mobil sürümü çıkış yaptığı haftadan itibaren 100 farklı ülkede en çok indirilen mobil oyun oldu. Şirketler oyunun günlük yaklaşık olarak 14 milyon tekil oyuncu sayısına ulaştığını belirtti. Üstelik açıklanan bu rakamlar Çin, Japonya ve Kore ülkelerindeki oyuncu sayılarını kapsamıyor. Buradaki oyuncularda dahil edildiği zaman belirtilen bu sayılar çok daha fazla artıyor.

PUBG Mobil 100 Milyon İndirilmeyi Geçti

Vincent Wang oyunla ilgili olarak “Mobil oyun için çıtayı daha yukarı çıkartacağız ve oyuncularımıza daha fazla içerik sunmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklama yaptı. Oyunun geliştirici şirketi oyun içerisindeki satın alımlardan ne kadar kazandıklarını resmi olarak açıklamadılar. Ancak SensorTower’ın raporuna göre lansmandan sonra Royale Pass ile birlikte günde 650.000 Dolar kazanıyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019