OyunHaberleri.tv

PUBG Mermi Penetrasyon Sistemi Değişiyor

01.08.2018
168
PUBG Mermi Penetrasyon Sistemi Değişiyor

Oyuncuların uzun zamandır beklediği PUBG mermi penetrasyon sistemi ile ilgili değişiklik yeni güncellemeyle geliyor. Yeni mermi sistemiyle birlikte mermilerin el ve kola çarptıkları zaman verdikleri hasarlar daha farklı oluyor.

PUBG Mermi Penetrasyon Sistemi Değişiyor

Artık mermi ateşlendikten sonra yaptığı balistik eğrisinin ardından karakterin el veya koluna nüfuz edecek. Karakterin eline veya koluna gelen mermiler, el veya kolun vücudun hangi bölgesini koruduğuna göre değişkenlik gösterecek bir hasar verecek. Yani mermi el veya kola isabet ettiğinde arkasında korumasız bir vücut yüzeyi varsa daha büyük hasar uygulayacak. Karakterin eli kafa bölgesindeyse ve karakterde kask yoksa direkt olarak kafadan vurmuş gibi hasar işlenecek. Yeni PUBG mermi penetrasyon sistemi yalnızca kafa, gövde ve bel bölgeleri için geçerli olacak.

PUBG Mermi Penetrasyon Sistemi Değişiklikleri

Karakterin el veya koluna işleyen mermiler korunmasız vücut yüzeyinin arkasında değilse mermi direkt olarak el veya kola gelmiş gibi hasarı verecek. Pompalı tüfeklerden çıkan mermiler bu sistemin dışında tutulacak. Ayrıca PUBG mermi penetrasyon sistemi bacak bölgesinde geçerli olmayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019