OyunHaberleri.tv

PUBG İçin Nihayet Rank Sistemi Devreye Girdi

05.10.2018
172
PUBG İçin Nihayet Rank Sistemi Devreye Girdi

Son zamanların en popüler oyunları arasında gösterilen PUBG, yayınlandığı günden bu yana popülerliğini koruyor. Üstelik sadece PC ve konsol platformları ile sınırlı kalmayan söz konusu popülerite, mobil cihazları da içerisine almış durumda. Geniş bir kitle tarafından oynanan oyun, elbette çeşitli isteklerin yapılması ile karşı karşıya kalıyor. Bu isteklerden bir tanesi ise rank sistemi.

PUBG Rank Sistemi Betada

Rank sistemi dahiline girebilmeniz için öncelikle 10 maç tamamlamış olmanız gerekiyor. Akabinde ise oyundaki başarınıza göre çeşitli gruplara dahil oluyorsunuz. Ne denli başarılı bir oyuncuysanız Rank sisteminde bir o kadar yükselme şansı elde ediyorsunuz. Tabi oyundaki hediyeler ile başarınızın karşılığını alma hakkı kazanıyorsunuz.

Beta sürecine giren PUBG Rank sistemi içerisinde duyurulan sınıflar Bronze, Silver, Gold, Platinum, Elite, Master ve Grandmaster’dan oluşuyor. En son aşama olarak kabul edilen Grandmaster, sadece 100 oyuncuya sahip olacak. Üstelik oyun tipine göre Rank sistemi değişkenlik gösterecek. Yani FPS veya TPS olarak oynadığınız oyunlara göre çeşitlenen bir sistem söz konusu.

Beta Ne Kadar Sürecek?

Şu andan itibaren 2 ay süreyle Rank sisteminin beta olarak deneneceği belirtiliyor. 2 aylık süreç tamamlandığında aynı zamanda güncel sezonun da sona ereceği açıklandı. Bunların haricinde yeni sıralama siteminin MMR sistemini etkilemediğini söylemekte fayda var. Hepsi ve daha fazlası için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019