OyunHaberleri.tv

PUBG Dinamik Hava Şartları Videosu Yayınlandı

02.08.2018
197
PUBG Dinamik Hava Şartları Videosu Yayınlandı

PUBG için eklenen sisli ve yağmurlu hava koşulları ilk başlarda oyuncuları çok fazla rahatsız ettiği için kaldırılmıştı. Ancak son güncelleme ile birlikte PUBG dinamik hava şartları oyuna eklenecek ve savaş alanı daha zorlu bir hale gelecek.

PUBG Dinamik Hava Şartları Videosu Yayınlandı

Değişken hava koşulları oyuncuların oyun tarzlarını tamamıyla farklılaştırıyor. PUBG dinamik hava şartları ilk defa Sanhok haritasında denendi. Değişken koşullarda sisli, yağmurlu ve bulutla hava geçişleri hiç beklenmedik zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. 4×4 Sanhok haritası üzerinde test edilen dinamik hava koşulları artık Miramar ve Erangel haritalarına aktarılmak için hazır.

PUBG dinamik hava şartları içerisinde güneşli hava olamayacak ve onun yerine bulutlu hava yer alacak. Gireceğiniz maçların çoğu güneşli havada oynanacak ancak bazen bulutlu gökyüzüyle de karşılaşabileceksiniz. Yeni hava koşullarının oyunlar üzerinde etkisinin aynı air drop kutularından çıkan ekipmanlar gibi olacağı tahmin ediliyor. Savaş alanına sis çöktüğünde oyuncuların birbirlerini görmesi bir hayli zorlaşacak. Bütün bu özellikler 8 Ağustos 2018 tarihinde gelecek olan güncellemeyle normal oyun sunucularına dahil edilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019