OyunHaberleri.tv

PUBG Avrupa Ligi Resmi Olarak Duyuruldu

13.10.2018
370
PUBG Avrupa Ligi Resmi Olarak Duyuruldu

Son yılların en popüler oyunları arasında yer alan PUBG, yayınlandığı ilk günden bu yana popülerliğini koruyor. Battle royale modasının ortaya çıkmasında önemli bir paya sahip olan yapım, bunun yanı sıra çeşitli lig ve şampiyonluklar gibi etkinliklerin düzenlenmesini de sağlıyor. Nitekim bunun son örneğini resmi olarak duyurulan PUBG Avrupa Ligi ile görmek mümkün.

PUBG Avrupa Ligi ile 1 Milyon Euro Ödül Verilecek

Özellikle çok oyunculu tabanda şekillenen oyunlar açısından etkinlikler son derece önem teşkil ediyor. Farklı ve kullanıcıların etkin bir şekilde rol alabildikleri etkinlikler, hem oyunun popülerliğini sürdürmesine yardımcı oluyor hem de yeni var olan oyuncular açısından devamlılık sağlanıyor.

Resmi olarak duyurulan PUBG Avrupa Ligi, tahmin edebileceğiniz üzere Avrupalı oyunculara özel olacak. Tam 1 milyon Euro değerinde ödülün verileceğini açıklayan yapımcı şirket, ligin ne denli büyük olacağını da gözler önüne seriyor. Paylaşılan bilgilere göre lig dahilinde 3 bölgeden 16 farklı takım yarışacak.

Eleme Karşılaşmaları Yakında Başlayacak

Açıklanan bilgilere göre lig adına eleme karşılaşmaları bu ay içerisinde başlamış olacak. Ekim ayından aralık ayına kadar sürecek olan karşılaşmalar neticesinde 16 takım PUBG Avrupa Ligi içerisinde yer alabilecek. Elemelerdeki takım sayısının ise 32 olacağı açıklandı. Yani eleme sürecindeki takımların ancak yarısı lige yükselebilecek. Oldukça rekabetli karşılaşmaların bizleri beklediği rahatlıkla söylenebilir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019