OyunHaberleri.tv

Project Judge İçin Yeni Videolar Paylaşıldı

10.10.2018
321
Project Judge İçin Yeni Videolar Paylaşıldı

Yakuza serisinin geliştiricileri arasında yer alan kişiler tarafından hazırlanmakta olan Project Judge, bir süredir geliştirilme sürecinde. Oyun dünyasının en başarılı serileri arasında gösterilen Yakuza, özellikle hikaye ve oynanış bazında çeşitli elementler sunarak kendisine geniş bir hayran kitlesi yaratmıştı. Nitekim Project Judge’ın Yakuza’dan tanınmış isimler tarafından geliştirilmekte olması, oyunun dikkatleri üzerine çekmesini sağlıyor.

Oynanış Videoları Yayınlandı

Oyuna ait ortaya çıkan yeni oynanış videoları, pek çok detayın da gözler önüne serilmesini sağlıyor. Özellikle şehir içi oynanış kısımlarında çevre ile etkileşim, Yakuza serisi hayranlarının oldukça hoşuna gidecek türden. Bunun yanında karakter etkileşimi, oynanış elementleri ve atmosfer gibi pek çok detayı yakından görme şansı elde ediyoruz.

Grafik bakımından alışagelmiş tarzı benimseyen Project Judge, henüz geliştirilme sürecinde bir oyun olduğu için bu konuda pek de eleştirilebilir durmuyor. Daha farklı iyileştirmeler elbette uygulanabilir. Ayrıca oynanış elementlerinin son versiyon olup olmadığı da şu anlık bilinmeyen unsurlar dahilinde bulunuyor.

PS4’e Özel Olacak

Daha önce paylaşılan bilgilerde oyunun PlayStation 4’e özel olacak şekilde geliştirilmekte olduğu bildirilmişti. Bunun yanı sıra eğer bir aksilik yaşanmaz ise Project Judge yapımı, Asya bölgesinde 13 Aralık 2018 tarihinde satışa sunulacak. Batı bölgesi ise ne yazık ki biraz daha bekleyecek gibi duruyor. Zira oyunun batı ülkelerinde gelecek yıl satışa sunulması bekleniyor.

 

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019