OyunHaberleri.tv

Project Hospital İncelemesi

Project Hospital İncelemesi

Project Hospital hastane yönetim simülasyonu oyunları arasında en güzeli! Theme Hospital oyunundan sonra ilk defa bu kadar kaliteli bir yapım ortaya çıktı. Project Hospital oldukça mini bir oyun gibi gelmesin size! Aslında fazlasıyla zor ve hastalarla tek tek ilgilenme şansı veren oldukça değişik bir oyun.

Benzerleri Gibi Değil!

2018 yılında hastane yönetimi ile alakalı 2 oyun çıktı. Bunlardan bir tanesi Two Point Hospital diğeri ise Project Hospital. Two Point oyunu sandbox seçeneği olmayan ve her ilerleyişinizde hastanenizi tekrar tekrar yapmanız gerektiren değişik bir yapım. Ayrıca hastalar, hastalıklar ve doktorlar ise gerçek olayların ve dünyanın biraz dışarısında. Oyuna eğlence katmak isteyen bir yapıt..

Project Hospital oyununda hastanenizin dış görünüşü ve park alanı bu şekilde. Fazlasıyla tatlı değil mi?
Project Hospital oyununda hastanenizin dış görünüşü ve park alanı bu şekilde. Fazlasıyla tatlı değil mi?

Project Hospital ise gerçek bir hastane yönetimi sunan bir oyun. Oyundaki doktorlar, hastalıklar ve hastalar fazlasıyla gerçekçi. Tıp bilginizi geliştirmenizi sağlayacak kadar detay bile var! Birbirinden ilginç hastalıklara bakmak zorunda kaldığınız oyunda aynı zamanda doktorları sizde yönetebiliyorsunuz. Yani bir hastayla özel olarak ilgilenmek mümkün..

O hastayı çeşitli bölümlere sevk ederek tanı koymaya yardımcı olmak, hastaneye yatırarak iyileştirmek veya dış ilaç tedavisi uygulamak gibi onlarca farklı seçenek var. Oyunun bir güzel yanı da hastaneye yapacağınız oda çeşitleri kesinlikle sınırlı değil. Temizlik odasından resepsiyona kadar bir çok özellik eklenmiş durumda. Adeta gerçek hayatta hissedebileceğiniz bir yapım..

Project Hospital Türkçe!

Oyunun en güzel yanı ise %100 Türkçe olması. Böylesine teknik terimlere sahip bir oyunun Türkçe dil desteği olması gerçekten harika bir olay. Oyunu öğrenirken zorlanacağınızı kesinlikle düşünmüyorum. Eğer senaryo ve eğitim senaryolarını tamamlarsanız oyunun mekaniğini kolayca kavrayacak ve sandbox oynarken hastanenizi daha profesyonel ve bilinçli yönetebileceksiniz.

Project Hospital için Türkçe yama kim tarafından yapıldı bulamadık, fakat kendilerine buradan ekstra bir teşekkür etmek gerekiyor. Elinize sağlık!

Gece/Gündüz Döngüsü ve Özel Vardiyalar!

Project Hospital oynarken beğeneceğiniz bir değişik olay ise gece – gündüz döngüsü. Küçük bir klinik kurarak başladığımız oyunda belirli bir zaman sonra sigorta şirketlerinin özel görevleriyle büyümeye başlıyoruz. İşte bu süreç içerisinde belli başlı hastane bölümlerini açtıktan sonra artık 7/24 çalışabilecek hale geliyoruz.

Project Hospital oyununa ilk başladığımız zaman buna benzer küçük ve şirin klinikler oluşturabilirsiniz..
Project Hospital oyununa ilk başladığımız zaman buna benzer küçük ve şirin klinikler oluşturabilirsiniz..

Fakat! Bu durumu hiç kolay sanmayın.. Bu noktaya gelmek için oldukça yüksek ücretler gerekiyor. Ayrıca bölümler çoğaldıkça çalışan sayımız ve masrafımız bir o kadar artıyor!

Tüm Detaylarıyla Project Hospital!

Project Hospital İnceleme yazısının başında da belirttiğimiz gibi oyunda tüm detaylar mevcut. Benzer oyunlarının aksine sadece 1-2 oda ile sınırlı değil. Acil servis, genel klinik, cerrahi klinikler, ameliyathaneler, radyoloji bölümü ve çok daha fazlası kullanılabilir durumda.

Benzer kategoride bulunan diğer hastane oyunlarının fiyatları +100 ₺ aralığındayken Project Hospital ise sadece 40 ₺ gibi bir satış fiyatına sahip. Ayrıca oyunun erken erişim gibi bir saçmalığı bulunmuyor. Yani şuan tam sürümüyle oynanabilir durumda.

Project Hospital Oyunu Satın Alma Sayfası: https://store.steampowered.com/app/868360/Project_Hospital/

Project Hospital Genel İnceleme

Elimizden geldiğince Project Hospital hakkında sizlere detay vermeye çalıştık. Oyun Haberleri ekibi olarak sizlere güzel bir inceleme sunmak istedik. Fakat gelin hep birlikte oyunun genel bir incelemesini yapalım..

Project Hospital İncelemesi
  • Akıcılık
  • Fiyat
  • Hikaye
  • Oynanış
  • Grafik Kalitelisi
  • Ses Kalitesi
4.8

İnceleme Özeti

Kendi kategorisinde benzersiz bir yapıt olan Project Hospital için puanı çok yüksek tuttuğumuzu düşünebilirsiniz. Fakat Theme Hospital oyununun üstünden 20 yıl geçmişken böylesine bir yapıtı aşağıya çekecek bir oyun henüz gelmemişti. Project Hospital bu açığı kapattı. Oynanış, grafik, ses muazzam! Hikaye ise biraz daha gelişmiş olabilirdi!

Böyle bir oyunu yaptığınız ve bu kadar uygun bir fiyattan bizlere sunduğunuz için teşekkürler, Oxymoron Games ..ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019