OyunHaberleri.tv

Project Boundary İçin Yeni Video

11.10.2018
219
Project Boundary İçin Yeni Video

Sessiz sedasız geliştirilme sürecinde olan Project Boundary, yayınlanan yeni oynanış videosu ile söz konusu sessizliğini bozmuş bulunuyor. Özellikle uzay, bilim kurgu ve FPS gibi ögelerden hoşlanıyorsanız Project Boundary, dikkatinizi çekebilir. Zira uzayda geçen bir FPS oyunu olarak özetlenebilen yapımda elbette daha pek çok unsur bulunuyor.

Oynanış Videosuna Yakından Bakın

13 dakikayı bulan yeni oynanış videosu, yapıma dair merak edilen pek çok konuyu gözler önüne seriyor. Oynanış elementlerinin nasıl olacağı, grafiklerin kalitesi ve sesler gibi birçok noktayı yakından inceleyebilirsiniz. Bunların haricinde oyunun sunacağı macera yapısı da elbette gözlerden kaçmıyor. Uzayda geçmesine rağmen farklı bölüm tasarımlarına sahip olacağa benzeyen yapım, bu sayede damakta değişik bir tat bırakacak gibi.

Studio Surgical Scalpels tarafından hazırlanmakta olan oyun, sadece PlayStation 4 için hazırlanıyor. Henüz oyunun ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor. Üstelik çıkış tarihi ile ilgili ne yazık ki tahmin dahi yok. Bunun için geliştirici şirketin belirli bir zaman aralığına işaret etmesi gerekiyor.

Oyun Yapımcıları Destekleniyor

Project Boundary’in geliştiricisi, Sony Interactive Entertainment Şangay’ın Çinli geliştiricileri desteklemek adına kurduğu projede bulunuyor. Bu projenin ismi PlayStation China Hero Project olarak geçiyor. Böylelikle maddi olanak bulamayan veya gerekli ortamı yakalayamayan geliştiriciler, proje neticesinde hayallerine ulaşabiliyorlar. Ayrıca biz oyun severler de bu sayede daha farklı yapımlar ile karşılaşma fırsatı yakalıyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019