OyunHaberleri.tv

Prison Architect Artık Paradox’a Ait!

11.01.2019
62
Prison Architect Artık Paradox’a Ait!

Introversion Software tarafından Steam’de yayınlanan ve büyük bir oyun kitlesi tarafından oldukça sevilen yapımlardan biri olan Prison Architect oyununu Paradox Interactive satın aldı!

Oyunun tüm haklarını satın alan Paradox’a bir çok kullanıcı öfkeli. Bunun sebebini ise eminiz ki bir çoğunuz biliyordur.. Artık Prison Architect için DLC vakti dersek sanıyoruz ki yalan olmaz.

Prison Architect Tüm Haklarıyla Paradox’un!

Paradox bu sefer alışılmışın dışında bir hareket yaptı. Normal şartlarda Paradox’un oyunların sadece yayın haklarını satın almasına alışmıştık. Fakat bu sefer tüm haklarını alması oldukça değişik bir durum olarak değerlendirilebilir. Paradox cephesinden henüz Prison Architect’i satın alma sebeplerine dair açıklama gelmedi. Ayrıca oyunu ne kadar aldıklarına dair bir açıklama yok. Tek bilinen açıklamada oyunculara oyunu daha fazla geliştireceklerine dair söz verdikleri bir cümle bulunuyor..

Büyük bir kesim gibi bizde oyun haberleri tv ekibi olarak gelişmeleri merakla takip ediyoruz! Prison Architect’e sahip olmak için oyunun Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz;

https://store.steampowered.com/app/233450/Prison_Architect/


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019