OyunHaberleri.tv

Pokemon Go 4. Nesil Yakında Geliyor!

16.07.2018
320
Pokemon Go 4. Nesil Yakında Geliyor!

Niantic tarafından geliştirilen tüm dünyada ses getiren artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO ikinci yıl dönümünü kutluyor. İkinci yıl dönümüne özel olarak Pokemon Go 4. nesil ile oyuncular daha fazla pokemon ile oynayabilecek. İkinci yıl dönümü için yayınlanan görselde dördüncü nesil pokemonlardan Turtwig, Chimchar ve Piplup’ın yer alması oyuncuların dikkatini çekti.

Pokemon Go 4. Nesil Yakında Geliyor!

2016 yılında piyasaya çıkan mobil oyun Pokemon Go‘da ilk başlarda birinci nesil pokemonlar yer almaktaydı. İlerleyen dönemlerde ikinci nesil pokemonlar oyuna dahil edildi ve oyuncular daha fazla pokemona sahip olabildiler. 2017 Ekim ayına gelindiğinde üçüncü nesil pokemonlar işin içine girdi böylece oyunda 300’den fazla pokemon oldu. Önümüzdeki aylarda geleceğini tahmin ettiğimiz dördüncü nesil ile Sinnoh canavarlarının oyuncular tarafından yakalanabileceğini düşünüyoruz.

Pokemon Go 4. Nesil Ne Zaman Geliyor?

Dördüncü nesil geldiğinde başlayacak oyuncular Efsanevi Pokemon Celebi’yi yakalamayı deneyecekler. Chicago’da düzenlenen Pokemon Go festivaline katılanlar bu pokemonu yakalama şansına erişen ilk kişilerdi. Fakat Niantic’in söylediklerine göre Özel Araştırma görevleriyle birlikte herkes bu pokemonu almak için şanslarını deneyecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019