OyunHaberleri.tv

PES 2019 Demo Sürümü PS 4 Ve Xbox One Platformlarında Yayınlandı

09.08.2018
114
PES 2019 Demo Sürümü PS 4 Ve Xbox One Platformlarında Yayınlandı

PES 2019 demo sürümü PS 4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz olarak oynanabilir. Ayrıca oyundaki bazı içerikleri kendiniz test etmeniz için demo sürümünde geçerli olmak üzere ücretsiz oyun içi para hediye ediyor.

PES 2019 Demo Sürümü Yayınlandı

Oyunun demo sürümünün ilk olarak Xbox One ve PlayStation 4 oyun konsollarına çıkmış olması herkesi şaşırttı. Çünkü genel beklenti oyunun demo versiyonunun ilk olarak Steam üzerinden yayınlanmasıydı. Oyunun geliştiricisi Konami, oyunculara demo sürüm için kısıtlamamış ve oyunun bütün özelliklerini test imkanı sunmuş. Multiplayer hızlı maç yaparak farklı oyuncularla eşleşip oyun dinamiklerini deneyimleyebilirsiniz. Yayınlanan demo sürümü oyunun tam versiyonuyla neredeyse aynı özelliklere sahip olacak fakat Konami tam versiyon için yenilikler de katabilir.

Konami PES 2019 demosu için yukarıda da belirttiğimiz gibi oyundaki ögeleri test etmeleri için 10.000 GP hediye ediyor. Bu sayede oyuncuların almak istedikleri oyun içi eşyalarını erkenden görme şansları olacak. Demo sürümdeki tek kısıtlama seçilebilecek takımlar için yapılmış diyebiliriz. Oyuncular 12 adet takımdan bir tanesini seçerek oyunun gelişmiş oyun mekaniği ve grafiklerini demo süresi boyunca test edebilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019