OyunHaberleri.tv

Path of Exile PS4’e mi Geliyor?

19.10.2018
369
Path of Exile PS4’e mi Geliyor?

Rol yapma ögeleriyle birlikte harmanlanarak geliştirilen Path of Exile, PlayStation 4 platformuna uyarlanıyor olabilir. PC’de sevilerek oynanan yapım, PS4 için derecelendirildi. Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi tarafından gerçekleştirilen derecelendirme, doğrudan oyunun PS4’e gelmekte olduğunu kanıtlar nitelikte. Yaş sınırı adına oluşturulan derece, bu tarz bir sürümün yakın zamanda ortaya çıkacağına işaret ediyor.

Path of Exile, 2013 Yılında Yayınlanmıştı

Grinding Gear Games tarafından geliştirilen Path of Exile, ilk olarak 2013 yılında görücüye çıkmıştı. PC platformu adına oynanabilir olan yapım, 2017 yılına gelindiğinde ise Xbox One adına yayınlandı. Ağustos 2017 tarihinde Xbox One için oynanabilir olan yapım, hayran kitlesini konsol cephesinde de oluşturmayı başardı. Nitekim oyunun PS4 için derecelendirilmiş olması, şimdiden PS4 hayranlarını harekete geçireceğe benziyor.

Oyunun daha önce Xbox One için yayınlanmış olması, bahsi geçen PS4 sürümü iddialarını da kuvvetlendiriyor. Sonuç olarak ortaya konsol versiyonu çıktı ve bu sürüm de tıpkı PC versiyonunda olduğu gibi beğeni topladı. Sadece var olan son sürümün PS4 için uyarlanması kalıyor.

Oynaması Tamamen Ücretsiz

Path of Exile yapımının en önemli özeliği, hiç şüphesiz oynaması ücretsiz olması. Herhangi bir ücret ödemeden indirebileceğiniz yapımda çeşitli içerikler satın alarak gelişim kaydedebilirsiniz. Klasik RPG ögeleri neticesinde eski tarzı özleyenleri kendisine çekmeyi başaran yapım, genellikle Diablo benzeri olarak nitelendiriliyordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019