OyunHaberleri.tv

Overwatch 3. Geleneksel Yaz Oyunları Ağustos Ayında Başlıyor

05.08.2018
114
Overwatch 3. Geleneksel Yaz Oyunları Ağustos Ayında Başlıyor

Blizzard’ın geliştirdiği Overwatch oyunu için 3. geleneksel yaz oyunları yakında başlıyor. Summer Games etkinliği bu yıl 9 Ağustos’da başlayacak ve etkinliğin genel teması yaz ile futbol olacak.

Overwatch 3. Geleneksel Yaz Oyunları Ağustos Ayında Başlıyor

Blizzard tarafından düzenlenen Overwatch 3. geleneksel yaz oyunları bu yıl Asya’da yapılacak. Etkinliğin burada düzenlenmesinin nedenlerinden bir tanesi Overwatch oyununun Güney Kore bölgesinde oyuncu sayısını artırması olabilir. Önceki yıllarda olduğu gibi bu sefer ki etkinlikte de oyuncular Summer Games Loot Boxes içerisinden etkinliğe özel eşyalar çıkartabilecekler. Etkinlik hakkında şuan için bildiklerimiz çok kısıtlı. Ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla bilgi edineceğiz.

Etkinlik 30 Ağustos 2018 tarihine sürecek. 11 ila 12 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Tespa Arcade Lucioball turnuvasında yer almak için son kayıt tarihi 10 Ağustos. Turnuva boyunca birbirinden zorlu hareketler izleyeceğimizi şimdiden tahmin edebiliyoruz. Ama her şeyden önce amacın eğlenmek olduğunu unutmamak gerekiyor.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019