OyunHaberleri.tv

Origin Access Kütüphanesi Genişliyor

23.10.2018
424
Origin Access Kütüphanesi Genişliyor

Dijital oyun satın alma platformu olarak hayata geçen ancak şimdilerde bundan çok daha fazlasını sunmayı başaran Origin, belirli bir ücret ödeyerek farklı oyunları oynamaya olanak tanıyor. Origin Access olarak adlandırılan söz konusu servis, Netflix benzeri işleyişi ile şimdiden geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda. Nitekim servis kütüphanesine yeni oyunlar eklendiği resmi olarak açıklandı.

Tam 8 Yeni Oyun Oynanabilir Durumda

Yapılan açıklamaya göre Tropico 5, Project Highrise, Tharsis, Cosmic Star Heroine, Opus Magnum, Slime-san Superslime Edition, Sudden Strike 4 ve Deponie, Origin Access kütüphanesine eklenmiş durumda. Eğer servis aboneliğiniz bulunuyor ise bahsi geçen oyunları dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Son yıllarda epey popüler olan bu tarz abonelikler, oyuncular açısından oldukça güzel karşılanıyor. Zira tek bir oyun fiyatına aylık olarak ücret ödeyerek onlarca veya yüzlerce oyuna erişmek mümkün oluyor. Nitekim bu durum doğrudan yüksek oranda tasarruf etmeyi mümkün kılıyor. EA Access ve Xbox Game Pass gibi servisleri bu durum için örnek vermek mümkün.

Origin Acess Üyelik Ücretleri

Eğer Origin Access kütüphanesine erişmek ve servise abone olmak isterseniz aylık veya yıllık abonelik fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Servis için istenen aylık ücret 3.99 Euro iken yıllık ücret ise 24.99 Euro. Bir diğer servis Origin Access Premier’ın aylık aboneliği 14.99 Euro, yıllık aboneliği ise 99.99 Euro olarak ücretlendiriliyor.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019