OyunHaberleri.tv

No Man’s Sky İçin Yeni Güncelleme Duyuruldu

25.10.2018
402
No Man’s Sky İçin Yeni Güncelleme Duyuruldu

Son çıkan büyük güncelleme ile birlikte çok daha farklı bir oyun haline gelen No Man’s Sky, çıkışından bu yana ilk defa büyük bir kitle tarafından olumlu karşılanmaya başladı. Özellikle oynanış elementleri üzerinde değişikliğe giden yapımcı, çeşitli ayarlamalar yaparak çok daha etkili bir oynanış sunmaya başladı. Nitekim bu olumlu havayı oyuna ait yapılan yorumlar üzerinden görmek mümkün. Özellikle Steam üzerinden olumlu incelemeler yapılmaya başlandı. Nitekim bu havayı sürdürmek isteyen geliştirici, oyun adına yeni bir güncellemenin yolda olduğunu resmi olarak açıkladı.

Yeni Güncellemenin Adı The Abyss Olacak

Son çıkan güncellemeye NEXT adını veren yapımcı, geliştirilmekte olan yeni güncellemeyi ise The Abyss adıyla anıyor. Karanlık bir temayı beraberinde getireceği tahmin edilen yeni güncelleme, bununla birlikte çeşitli içerikleri oyuna ekleyeceğe benziyor.

Geliştirici firma yeni bir güncelleme duyurmuş olsa da ne yazık ki konuyla ilgili net bir bilgi paylaşımında bulunmadı. Yani The Abyss ile birlikte oyuna nelerin ekleneceği gizemini koruyor. Tahminler, yeni güncellemenin sistemsel bir güncellemeden çok daha fazlası olacağı yönünde. Bunu kanıtlayan yegane faktör ise elbette NEXT adındaki son güncelleme oluyor.

Önümüzdeki Hafta Yayınlanacak

Paylaşılan bilgilere göre Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için hazırlanan The Abyss adlı güncelleme, bir aksilik çıkmaz ise gelecek hafta kullanıcılar ile buluşacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019