OyunHaberleri.tv

No Man’s Sky İçin Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı

No Man’s Sky İçin Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı

Satışa sunulduğu ilk günlerde eleştiri odağında yer alan No Man’s Sky, bekleneni veremediğine yönelik yorumlar almıştı. Nitekim bir süredir kötü gidişata maruz kalan oyun, en nihayetinde büyük bir güncelleme ile karşı karşıya kaldı. No Man’s Sky Next güncellemesi sonrasında bir anda en beğenilen oyunlar arasına giren yapım, anlaşılan bu olumlu havayı sürdürme niyetinde.

No Man’s Sky İçin Yeni Sürüm Yayınlandı

v1.63 adıyla yayınlanan yeni güncelleme, oyundaki çeşitli hataları ve sorunları ortadan kaldırıyor. Bunun yanında çeşitli noktalarda değişikliklerin bulunduğunu da söyleyebiliriz. Buna göre yeni bir exocraft oyuna dahil edilmiş durumda. Blueprints satın alarak yenilikleri takip etmeniz mümkün. Bunun yanında Exocraft’ınızı gezegenin neresinde olursanız olun çağırabileceksiniz.

Sadık oyuncu kitlesi tarafından beklenen özelliklerin oyuna birer birer eklendiğini görüyoruz. Nitekim yarattığı topluluğu dinleyen geliştirici ekip, bu sayede oyunun çok daha başarılı bir çizgi çizmesini sağlıyor. Son güncelleme ise yaşanan bu durumu oldukça güzel bir şekilde gözler önüne seriyor. Aynı durumun pek çok oyunda da görülmek istendiği bir gerçek denilebilir.

Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor

Gelen v1.63 güncellemesi, aynı zamanda sahip olduğunuz tüm exocraftlar arasında seçim yapmanızı da kolaylaştırıyor. Açılan ekran menüsü üzerinden istediğinizi çağırabilir, böylelikle oyununuzu bölmeden devam edebilirsiniz. Oyuncular açısından kolaylık yaratan güncelleme, çeşitli konularda da birtakım iyileştirmeler içeriyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019