OyunHaberleri.tv

Ninja 10 Milyon Takipçi Sayısını Geçti

04.08.2018
98
Ninja 10 Milyon Takipçi Sayısını Geçti

Twitch üzerinde en çok izlenen ve dünya çapında meşhur Tyler “Ninja” Blevins başarılarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Twitch yayın platformu üzerinde 10 milyon takipçi sayısına ulaşmayı başardı.

Ninja 10 Milyon Takipçi Sayısını Geçti

Bu başarıya ulaşmasında ona en çok yardımcı olan Drake ile yaptıkları Fortnite yayını oldu. O yayın boyunca Drake ile oynadıkları Fortnite oyunu 600.000 kişi tarafından aralıksız izlendi. Bu izlenme ile Dr DisRespect‘in 388.000 kişilik anlık izleyici sayısını da geçmiş oldu. Fortnite yayınları ve eğlenceli kişiliği ile tanınan Ninja elde ettiği bu başarıdan dolayı Twitter hesabından attığı twitle hayranlarına teşekkür etti.

Ninja’nın hayranlarına teşekkür ettiği Twitter paylaşımı ise şu şekilde “Twitch üzerinde 10 milyon takipçi sayısına ulaşan ilk yayıncı! Bu ciddi bir dönüm noktası ve bundan gurur duyuyorum. Çok uzun süredir yayın yapıyorum ve geldiğim pozisyon konusunda minnettarlığımı sizlere anlatamam. Sizi seviyorum.” İşin hakkı verilerek yapıldığı zaman hangi noktalara gelindiğini hepimiz görüyoruz. Umarız ilerleyen günlerde Türk Twitch yayıncıları da bu denli büyük izlenme rakamlarına ulaşır.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019