OyunHaberleri.tv

Mount & Blade II: Bannerlord İçin Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı!

03.02.2019
35
Mount & Blade II: Bannerlord İçin Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı!

Taleworlds tarafından geliştirilen ve uzun zamandır bir çok kişinin beklediği bir oyun olan Mount & Blade II: Bannerlord için yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. Büyük bir kitlenin yıllardır beklediği ve tanıtımı yapıldıktan sonra bu kadar gecikmesinden dolayı yapımcısına kızgın olduğu Bannerlord için bu gelişmeler sevindirici düzeyde.

Yapımı Halen Devam Ediyor

Taleworlds firmasının kendi içerisinde düzenlemiş olduğu geliştirici blogları için bu haftaki konuk oyunun ses direktörlüğünü yapan Uğurcan Orçun’du. Uğurcan Orçun oyunun yapım aşamasıyla ilgili yeni bilgiler paylaştı ve geliştirilmeye devam ettiğini söyledi. Bannerlord çıkış tarihi için ise yine herhangi bir detay paylaşılmadı.

Aylık geliştirici bloglarından yayınlanan bir diğer şey ise bekleyenleri sevindirmeyi başardı. Bannerlord için yeni bir oynanış videosu daha geldi.

Warband’e oranla neredeyse oyuna 5 kat fazla ses eklendiğini aktarıldı. Ayrıca paylaşılan bu görüntüden görüldüğü üzere oyun içerisinde akıcılık farklı bir boyut kazanmış. Önceki oynanış videoları geldiğinde akıcılık konusunda bir takım şeyler göze batıyordu. Artık daha sabit bir oyun olduğunu kolaylıkla görebiliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019