OyunHaberleri.tv

Metro 2033 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

26.10.2018
159
Metro 2033 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Aynı adlı roman serisinden uyarlanarak oyun dünyasına kazandırılan Metro 2033, sahip olduğu atmosfer ve oynanış yapısı ile oldukça beğenilmişti. Güzel satış rakamlarına imza atmayı başaran oyun, ayrıca yenilenerek Xbox One ve PlayStation 4 gibi platformlara da uyarlandı. Eğer hala yapımı oynamadıysanız oldukça güzel bir fırsat sizi bekliyor. Metro 2033, şu anda ücretsiz bir şekilde oynanabilir.

Steam Üzerinden Ücretsiz İndirin

4A Games tarafından geliştirilen ve THQ tarafından dağıtımcılığı üstlenen Metro 2033, henüz oynamayanlar için mükemmel bir fırsat yaratıyor. Resmi olarak yapılan açıklama sonrası ücretsiz olan oyun, Steam sayfası üzerinden herhangi bir ücret ödemeden indirilebiliyor. Eğer henüz seriyi denemediyseniz ve yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız hemen bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Yapılan açıklamada oyunun yarın Türkiye saati ile 20.00’a kadar ücretsiz bir şekilde oynanabileceği belirtiliyor. Oyunu beğenir ve devam etmek isterseniz satın alım gerçekleştirerek kaldığınız yerden oynamayı sürdürebilirsiniz. Metro 2033’ü satın almayı düşünüyor fakat çekinceleriniz varsa söz konusu kampanya oldukça işe yarar cinsten denilebilir. Zira oyunu beğenmezseniz en azından yarına kadar oynayarak göz atabilirsiniz.

2010 Yılında Yayınlandı

Xbox 360, PlayStation 3 ve PC platformları için hazırlanan Metro 2033, ilk olarak 2010 yılında görücüye çıktı. Yeni nesil konsolların gelmesiyle grafikleri ve karakter animasyonları gibi içerikleri yenilenen yapım, Redux paketi altında yeni nesle uyarlandı.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019