OyunHaberleri.tv

Limbo’nun Geliştiricisinden Yeni Oyun

03.11.2018
1.280
Limbo’nun Geliştiricisinden Yeni Oyun

Bağımsız oyun kategorisi altında satışa sunulan ve yıllardan beri bilinirliğini koruyan Limbo, özellikle çıkış yaptığı yıl pek çok ödülün sahibi olmuştu. Karanlık atmosferi, oyuncuyu içerisine çeken oynanışı ve büyüleyici hikayesiyle epey başarılı bir oyun ile karşılaştık. Elde ettiği bu başarıyı sürdüren geliştirici firma Playdead, aynı zamanda Inside adlı bir oyun da yayınlandı. Benzer başarıları bu yapımla da elde eden firma, şimdilerde ise çok daha büyük bir projeyi hayata geçiriyor.

3D Bir Oyun Geliyor

Limbo ve Inside yapımlarında 2D stilini benimseyen yapımcı, yapılan açıklamalara göre şimdilerde çok daha büyük bir proje hazırlıyor. Konuyla ilgili bilgiler paylaşan şirket, 3D temelinde hazırlanan bir oyun olduğunu vurguladı. Ayrıca şimdiye kadar geliştirdikleri en büyük oyunun bu proje olduğuna dikkat çeken yapımcı, böylelikle beklentileri epey yükseltti diyebiliriz. Zira Limbo ve Inside, hali hazırda bağımsız oyunlar olsa da dünya çapında başarılara imza atmıştı.

Yeni oyunun türü hakkında da önemli bir bilgi gün ışığına çıkmış durumda. Playdead, büyük bir proje olarak nitelendirdiği yeni oyununda 3. şahıs türünü benimseyeceğini belirtti. Tüm bu bilgiler, yeni oyuna dair merakları daha da arttırmış bulunmakta.

Ne Zaman Yayınlanacak?

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili detaylı bir bilgi vermeyen yapımcı şirket, ne yazık ki şimdilik bir tarih bilgisi verilmesini beklemememiz gerektiğini vurguladı. Yani yeni oyun, uzun bir geliştirilme sürecinde denilebilir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019