OyunHaberleri.tv

Life is Strange 2 Yeni Fragmanı Yayınlandı

03.08.2018
119
Life is Strange 2 Yeni Fragmanı Yayınlandı

Verilen her cevapla birlikle hikayenin yeniden şekillendiği Life is Strange oyunu piyasaya çıkar çıkmaz herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Geliştirici ekip devam oyununu 27 Eylül tarihinde piyasaya çıkartacak. Yayınlanan kısa Life is Strange 2 yeni fragmanı devam oyunuyla ilgili enteresan bilgiler veriyor.

Life is Strange 2 Yeni Fragmanı Yayınlandı

27 Eylül 2018 tarihinde lansmanı yapılacak Life is Strange 2 önümüzde Ağustos ayında düzenlenecek olan Gamescom oyun fuarına katılacak. Dontnod Entertainment, Gamescom’dan önce devam oyununun fragmanını yayınladı. Geliştiriciler Gamescom öncesinde oyunla ilgili daha detaylı bilgilerin bulunduğu açıklamayı oyuncularla paylaşacaklarını belirtti.

Serinin ilk oyunu Nintendo Switch haricinde diğer platformlarda oynanabiliyordu ve bu sayede 3 milyon satış rakamını geçmişti. İkinci oyun için de bu denli büyük çoklu platform desteği sunabilirlerse önceki başarının da üstüne çıkabileceklerini düşünüyoruz. Life is Strange 2 oyununu ön sipariş vererek 117 TL ödeyerek satın alabilirsin. Oyunun Steam mağazasına baktığımız da bölüm 2 ila 5’in indirilebilir içerikler kısmında herhangi bir fiyat belirlenmemiş şekilde durduğunu görüyoruz. Bu ögelerin fiyatları oyunun çıkış yapacağı tarih yaklaştıkça girilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Life İs Strange yasamdir dedi ki:

    Oyunun buyuk bir fani olarak cok heyecanla bekliyom oyunun ek paketlerini fi
    An hepsinin oynadim efsaneydi umarim life is strange 2.sezonda guzel olur

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019