OyunHaberleri.tv

Let It Die Sonbaharda PC’ye Geliyor

12.08.2018
120
Let It Die Sonbaharda PC’ye Geliyor

2016 yılında ilk olarak PlayStation 4 oyunu olarak oyun raflarındaki yerini alan Let It Die sonbaharda PC’ye geliyor. PlayStation 4 platformunda ücretsiz olarak oynanan Let It Die Steam’e geldiği zaman ne kadardan satılacağı konusunda herhangi bir bilgi henüz mevcut değil.

Let It Die Sonbaharda PC’ye Geliyor

Bomboş bir karakterle oyuna başlayıp birbirinden canavarları kestikçe geliştiğiniz Let It Die‘ın ücretsiz oyunlar arasında farklı bir yeri var. Yaşanan sorunlar ve bu sorunlar için herhangi bir çözüm bulunmamasından dolayı dünyaya kaos hakim olmuştur. Her ilerleyişin ardından sürekli olarak ölecek olmanız sizi en başta sinirlendirecektir. Ancak ölümlerin ardından ne yapacağınızı bildiğiniz için diğer denemenizde daha dikkatli olacak ve yeni ekipmanlar elde edebileceksiniz.

Let It Die PC Sürümü Geliyor

Let It Die oyunundaki asıl amacınız Barbarlar Kulesinin en üst noktasına ilk çıkan olmak. Kulenin tepesine ulaştığınızda ise öldürmek veya ölmek arasında bir tercih yapmalısınız. Genel olarak günlük bir iki saat oynayıp keyif alacağınız Let It Die oyununun tam olarak Steam’e çıkış yapacağı tarih henüz bilinmiyor. Oyun PC platformuna çıkış yaptığında kemik oyuncu sayısını şimdiki olduğundan daha yukarılara taşıyacağından hiç şüphemiz yok.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019