OyunHaberleri.tv

Left Alive Çıkış Tarihi Belli Oldu

10.10.2018
175
Left Alive Çıkış Tarihi Belli Oldu

Square Enix’in bir süredir üzerinde çalışmakta olduğu oyunu Left Alive, bu kez çıkış tarihi ile gündemde. Uzun bir süre önce resmi olarak duyurulan ve akabinde sessizliğe gömülen yapım, yakın bir zamanda satışa sunulmuş olacak. Konuyla ilgili açıklama yapan geliştirici firma, oyuna ait resmi çıkış tarihini nihayet açıkladı.

Left Alive İçin Beklemeniz Gerekecek

Yapılan açıklamaya göre PC ve PlayStation 4 platformları için geliştirilmekte olan Left Alive, bir aksilik yaşanmaz ise 4 Mart 2019 tarihinde satışa sunulmuş olacak. Yani oyunun oynanabilir olması için daha epey bir süre var gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra son yıllarda sıkça yaşanan ertelenmelerin Left Alive için de gerçekleşmemesini umuyoruz.

İçerisinde mech ögeleri barındıran ve özellikle Metal Gear Solid havasını andıran yapım, bu konuda deneyim isimler tarafından geliştiriliyor. Özellikle karakter ve bölüm tasarımlarının oldukça çarpıcı ve başarı olması bekleniyor. Üstelik hayatta kalma mekanikleri ile harmanlanacak olan oynanış, özgün tarzın yanı sıra bir o kadar da eğlenceli bir oyunun oynanmasını sağlayacak.

Hikaye ve Karakter ile Ön Plana Çıkabilir

Usta ellerden çıkacağı için oyuna dair beklentilerin yüksek olduğu söylenebilir. Üstelik yayınlanan oynanış ve tanıtım videoları, oyuna dair olan beklentiyi de bir o kadar yükseltiyor. Oyunun çıkış tarihinin duyurulmasına özel yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019