OyunHaberleri.tv

Left 4 Dead, Portal ve Dahası Xbox One X İçin Elden Geçti

19.10.2018
336
Left 4 Dead, Portal ve Dahası Xbox One X İçin Elden Geçti

Sunduğu Xbox One geriye uyumluluk desteği ile büyük beğeni toplayan Microsoft, aynı zamanda belli başlı yapımların Xbox One X için iyileştirilmesini de sağlıyor. Daha iyi görüntü kalitesi neticesinde güçlendirilen oyunlar, bu sayede Xbox One X’te çok daha net bir biçimde oynanabiliyor. Nitekim bu tarz yapımlar kervanına Left Dead 1, Left 4 Dead 2, Portal ve The Orange Box oyunları katılıyor.

Daha Yüksek Çözünürlük Söz Konusu

Xbox 360 ve PC platformları için geliştirilen söz konusu oyunlar, satışa sunuldukları andan itibaren geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Günümüzde dahi belirli bir miktar popülerliğini koruyan oyunlar, tekrar oynamak için mükemmel bir fırsat ile gündemde.

Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Portal ve The Orange Box oyunları, daha iyi çözünürlük kalitesi ve görsel desteği ile birlikte Xbox One X için iyileştirilmiş durumda. Yapılan duyuru ile birlikte bahsi geçen durum resmiyet kazanmış oldu. Geriye dönük uyumluluk programı çerçevesinde satın alabileceğiniz oyunları hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Fiyatlar Ne Alemde?

Gelelim fiyat tablosuna. Oyunların tümü, iyileştirilmiş versiyonları ile birlikte şu anda indirilebilir durumda. Left 4 Dead, Left 4 Dead 2 ve The Orange Box oyunlarının her birini 19.99 dolar, Portal: Still Alive yapımını ise 14.99 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019