OyunHaberleri.tv

Layers of Fear 2 Resmi Olarak Duyuruldu

31.10.2018
161
Layers of Fear 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Korku türü altında geliştirilen Layers of Fear, nihayet devam oyununa kavuşuyor. Atmosferi, animasyonları, sesleri ve hikayesi ile oynayanları içerisine çeken oyun, bu kez devam halkası ile gündemde. Yapılan resmi açıklama sonrası duyurusu gerçekleştirilen Layers of Fear 2, buna göre şu anda geliştirilme sürecinde. Oyun adına yoğun bir çalışma içerisinde olan geliştirici firma, konuyla ilgili ne yazık ki çok fazla detay vermekten kaçındı.

Platformlar Bilinmiyor

Konu ile ilgili duyuru gerçekleştiren yapımcı şirket Bloober Team ve Gun Media, ne yazık ki oyun adına önemli bilgileri vermedi. Layers of Fear 2’nin hangi platformlar için geliştirildiği şu anda bilinmiyor. Bununla birlikte oyunun ne zaman oynanabilir olacağı, neleri beraberinde getireceği ve ne tür içeriklere sahip olacağı konularında net bir bilgi bulunmuyor.

Serinin ilk oyunu hem konsollar hem de PC platformu için satışa sunulmuştu. Eğer bu durum göz önünde bulundurulacak olursa Layers of Fear 2’nin de benzer şekilde konsollara ve bilgisayara geleceği söylenebilir. Ancak resmi bir bilgi bulunmadığından ötürü bu konu hakkında net bir yorum yapmak ne yazık ki pek mümkün değil.

Duyuru Videosu Paylaşıldı

Oyunu resmi olarak duyuran fakat yapım hakkında bilgi vermeyen geliştirici firma, bunların haricinde duyuru videosu paylaşmayı ihmal etmedi. Söz konusu videoyu aşağıdan izleyebilir, en azından oyun adına ilk ipuçlarını edinebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019