OyunHaberleri.tv

Kingdom Come Deliverance İçin Yeni DLC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yılın en sürpriz oyunlarından bir tanesi olan Kingdom Come Deliverance, sunduğu atmosfer ve hikaye ile oldukça beğenildi. Çıkış yaptığı ilk günden bu yana popülerliğini korumakta olan yapım, şimdilerde ise yeni ek içeriği ile gündemde. Amorous Adventures adına sahip yeni ek içeriğin ne zaman oynanabilir olacağı belli oldu.

Kingdom Come Deliverance İçin Macera Devam Ediyor

Warhorse Studios tarafından Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için geliştirilen yapım, güncel tutulmaya devam ediyor. Yaz dönemi içerisinde yeni ek içeriğine kavuşmuş olan oyun, Amorous Adventures adına sahip DLC ile bir süre daha popülerliğini koruyacağa benziyor.

Konu adına yeni bir duyuru yapan geliştirici firma, Kingdom Come Deliverance için yeni ek içeriğin 16 Ekim 2018 tarihinde oynanabilir olacağını açıkladı. 3 yeni görev etrafında şekillenen yeni ek içerik, hikayenin farklı bir koldan devam etmesini sağlıyor. Görevler arasındaki bağlantı neticesinde oyunculara yeni ve özgün bir macera yaratılıyor. Birbirini takip eden unsurlar neticesinde Kingdom Come evrenini keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Ek İçeriğe Özel Video Yayınlandı

Kingdom Come Deliverance: Amorous Adventures adıyla duyurulan yeni ek içerik için video paylaşan geliştirici firma, bizleri nelerin beklediğine dair ilk izlenim sunuyor. 1 dakikayı aşan yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, yeni ek içeriğe yakından bakma fırsatı bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019