OyunHaberleri.tv

Just Cause 4 Hikayesine Yakından Bakın

11.10.2018
271
Just Cause 4 Hikayesine Yakından Bakın

Satışa sunulan ilk halkasıyla birlikte her daim sürpriz bir başarı elden Just Cause serisi, şimdilerde yoluna 4. halkasıyla birlikte devam ediyor. Bir süre önce yeni nesil platformlar için duyurulan Just Cause 4, serinin sahip olduğu hayran kitlesi tarafından merakla bekleniyor. Oyuna dair yayınlanan yeni video, heyecanı daha da arttırmış bulunmakta.

Aksiyon Dolu Bir Evrene Hazır Olun

Just Cause serisi, yayınlanan ilk oyundan bu yana her daim aksiyon dozunu arttırmayı başardı. Nitekim Just Cause 4 için de benzer durum yaşanacağa benziyor. Yayınlanan ve oyundaki hikaye ögelerine odaklanan yeni oynanış videosu, oyunun geçtiği bölgede ne denli bir aksiyonun bulunacağına ön görmemizi sağlıyor.

Çeşitli araçlar, ekipmanlar, silahlar ve çeşitli imkanlar, oyundaki aksiyon dozajını epey yükseltmemizi sağlayacak. Üstelik bulunduğumuz bölgede çıkan fırtına gibi hava koşullarını lehimize çevirebileceğiz. Bu fırtınalardan faydalanıp düşmanlara saldırabilecek, bu sayede planlı bir şekilde dahi ilerleyebileceğiz. Eğer saf aksiyondan hoşlanıyorsanız doğrudan düşman üzerine de saldırabileceksiniz.

Just Cause 4 Çıkış Tarihi

Kötülere karşı vereceğimiz savaş için biraz daha beklememiz gerekiyor. Şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilmekte olan Just Cause 4, herhangi bir aksilik çıkmaz ise 4 Aralık 2018 tarihinde satışa sunulmuş olacak. Yayınlanan yeni hikaye videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019