OyunHaberleri.tv

İşte Xbox Gold Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları!

22.04.2018
146
İşte Xbox Gold Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları!

Mayıs ayına sayılı günler kala Microsoft, önümüzdeki ayın ilk gününden itibaren Xbox Live Gold üyelerince ücretsiz oynanabilecek oyunları duyurdu. Her ayın başlangıcına sayılı günler kala oyunların listesini açıklayan Microsoft, Mayıs ayında da bu alışkanlığını sürdürdü.

Buna göre önümüzdeki ay 4 yeni oyun Xbox Live Gold üyeleri tarafından oynanabilecek. Xbox One ve Xbox 360 için ikişer oyunun yer aldığı listenin ilk oyunu 1 Mayıs Salı günü indirilebilir hale gelecek.

Beyzbol oyunu sevenlere iyi haber!

İlk olarak Xbox One oyunlarından bahsetmek gerekirse, beyzbol sporuna ilgi duyanların dikkatini çekebilecek Super Mega Baseball 2 oyunu karşımıza çıkıyor. Daha çok Amerika ve Hindistan gibi ülkelerde yaygın olan beyzbolun ülkemizde pek tutulduğunu söyleyebilmek mümkün değil.

Öte yandan 16 Mayıs tarihinden itibaren Xbox One kullanıcıları Hideo Kojima tarafından geliştirilen Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain oyununu indirme fırsatını yakalayabilecekler.

Xbox 360’a iki ayrı oyun geliyor

Mayıs ayının ilk yarısında Streets of Rage oyunu da Sega Vintage koleksiyonu kapsamında oyuncuların beğenisine sunulacak. İkinci yarısında ise aksiyon oyunu Vanquish Xbox 360 konsolları için yayına alınacak. Ancak bu oyunlar sahip oldukları uyumluluk desteği sayesinde Xbox One’da da oynanabilecek.

Yeni aya girmeden önce Nisan ayında ücretsiz dağıtılan oyunları indirmeyi sakın unutmayın! Aralarında The Witness, Assassin’s Creed Syndicate ve Dead Space 2‘nin yer aldığı Nisan ayı Xbox Live Gold oyunları da çokça beğenilmişti.

Her ay güncellenen yeni ücretsiz oyunları görmek için https://oyunhaberleri.tv/ sitemizden, oyun haberleri takibi yapabilir ve bir çok yeni habere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019