OyunHaberleri.tv

Insurgency: Sandstorm Oynanış Videosu Yayınlandı

03.08.2018
141
Insurgency: Sandstorm Oynanış Videosu Yayınlandı

New World Interactive tarafından geliştirilen Insurgency: Sandstorm oyunu için oynanış videosu paylaşıldı. Oyunun kapalı teknik alfa sürümündeki oyunun saf PVP aksiyonuna ne kadar hazır olduğunu bu video sayesinde görebiliyoruz.

Insurgency: Sandstorm Oynanış Videosu Paylaşıldı

Insurgency: Sandstorm oyunu Unreal Engine 4 oyun motoru ile daha gelişmiş grafik ve oynanış özellikleriyle yeni çağa ayak uyduracak. 4 dakika uzunluğundaki Insurgency: Sandstorm oynanış videosunda savaş alanındaki gerçekçi koşullar, karakterin elinde taşıdığı silahın atış mekanikleri ve modellemeler dikkatimizden kaçmadı. Geliştirici ekip yeni oyunda oyuncuların oyun deneyimini daha yukarı çıkartmayı amaçlıyor. Yayınlanan videodaki patlama sahnesinde ortaya çıkan efektlerin kalitesi önceki oyun ile kıyaslandığı zaman bir hayli güzel gözüküyor.

Oyunu ön siparişle alan oyuncuların Ağustos ayı içerisinde düzenlenecek olan Beta testlerine katılma hakkı olacak. Bu beta testi 9 ila 13 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ancak beta testlerinde oyundaki hangi özelliklerin erişilebilir olacağı yönünde herhangi bir bilgi henüz yok. Insurgency: Sandstorm çıkış tarihi kesin olarak belirlenmemiş olsa da 2018 yılının Eylül ayında PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkacağı biliniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019