OyunHaberleri.tv

Hunt Showdown Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir

10.08.2018
116
Hunt Showdown Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir

Crytek tarafından geliştirilen Hunt Showdown erken erişim sürecinde geliştirilmeye devam ediyor. Hata düzeltmeleri ve yenilikleri içeren düzenli güncellemeler ile sürekli olarak yenilenen Hunt Showdown kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu sayede daha önceden oynamayan oyuncular oyunu deneyimleyebilecek.

Hunt Showdown Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir

Oyuncular Hunt Showdown’u 13 Ağustos 2018 tarihine kadar herhangi bir ücret ödemeden deneyebilecek. Bu hafta başında yayınlanan güncellemeden sonra oyuna eklenen yeni araçlar, silahlar, malzemeler ve yeni özellikler oyun deneyimini artırıyor. Güney Amerika sunucularının açılmasıyla birlikte dünyanın her yerinden oyunculara hitap eden Hunt Showdown için güzel indirimler yapılıyor.

Hunt Showdown Kısa Süreliğine Ücretsiz

Hunt Showdown oyununu yüzde 20 indirimle 55,20 TL’ye Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Bu indirimin ve ücretsiz oynama etkinliğinin 13 Ağustos 2018 tarihinde son bulacağını hatırlatmakta fayda var. Bu süre boyunca hem zorlu canavarlara hem de ödül avcısı haline gelen diğer oyunculara karşı avlanma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019