OyunHaberleri.tv

Hunt Showdown İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Hunt Showdown İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Crytek tarafından geliştirilme süreci devam eden Hunt Showdown, bir süre önce erken erişime açılmıştı. Böylelikle oyundaki hatalar kolaylıkla gün yüzüne çıkıyor aynı zamanda geliştirme sürecinde oyuncuların oyundan uzak kalması önleniyor. Nitekim sürekli olarak oyunu güncelleyen yapımcı firma, 2.5 versiyonu resmi olarak yayınlamış bulunmakta.

Hunt Showdown 2.5 Güncellemesi

Güncellemenin en önemli kısım, oynanışın daha dengeli hale getirilmesinde yatıyor. Silahlar ve cephane gibi tüm noktalar tekrardan elden geçirildi. Özellikle kullanılmakta olan silahlar arasındaki dengenin sağlanması için çeşitli iyileştirmeler ve değişiklikler uygulandı. Ayrıca fiyat bazında da birtakım değişiklikler göze çarpıyor. Oyuna eklenen Acemi Modu ile yeni başlayanlara oldukça güzel fırsat yaratılıyor.

Hunt Showdown’a yeni başlarsanız Acemi modu neticesinde 1’den 15. seviyeye kadar avcınızı kaybetmeyeceksiniz. Böylelikle oyunun başlangıçtaki zorluğu bir nebze olsa ortadan kaldırılmış oluyor. Sunucu bakımından da iyileştirmeye giden geliştirici ekip, Rusya sunucunu açıyor. Böylelikle sunucu seçme bölümünde Rusya’yı seçerek sadece Rus oyuncular ile oynamak mümkün olacak.

Hunt Showdown İçin Kampanya

Yeni güncelleme ile birlikte oyuna indirim uygulamaya başlayan Crytek, Hunt Showdown’ı %22 indirimli bir şekilde satın almayı mümkün hale getiriyor. Eğer FPS türündeki oyunu oynamak isterseniz bu kampanya, ilk satın alma için oldukça güzel bir fırsat yaratıyor. Oyuna Steam üzerinden ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019