OyunHaberleri.tv

Humble’da Kaçırılmayacak SOMA Fırsatı

04.10.2018
143
Humble’da Kaçırılmayacak SOMA Fırsatı

Yaptığı indirimler ve satışa sunduğu paketler neticesinde oyun dünyasının sevilen servisi haline gelen Humble, bu kez içerisinde SOMA yapımının da yer aldığı bir fırsat sunuyor. Ortalama fiyat sınırını geçtiğiniz takdirde ulaşabileceğiniz SOMA, ek 4 adet oyun dahilinde bulunuyor. Yani ilk paketi satın alıp, akabinde ortalamayı geçmiş olmanız gerekiyor.

Humble Overwhelmingly Positive Bundle ile Tasarrufa Geçin

Sadece 1 dolar değerindeki başlangıç fiyatı neticesinde birden fazla oyunu neredeyse bedava denilebilecek bir ücret karşılığında almanızı sağlayan Humble, söz konusu pakete Overwhelmingly Positive Bundle adını veriyor. Bu paketin ilk aşamasında verilen 3 oyun şu şekilde:

  • Wuppo
  • Simulacra
  • Subsurface Circular

Söz konusu 3 oyuna sadece 1 dolar ödeyerek ulaşabilirsiniz. Yani ortalama 6 TL ödeyerek. Şu anda bu 4 oyunun Steam’deki toplam fiyatı 40 lirayı aşıyor. Büyük bir tasarruf söz konusu denilebilir.
Gelelim paketin en can alıcı oyununa. Eğer 6.5 dolar değerindeki ortalama fiyatı aşarsanız, söz konusu 3 oyuna ek olarak 4 oyuna daha erişme fırsatına sahip olacaksınız.

Steam’deki toplam fiyatı 100 lirayı aşan ek 4 oyun şöyle:

SOMA ile Korku Dolu Anlar Yaşayın

Satışa sunulduğu ilk günden itibaren büyük bir sükse yapan SOMA, hayatta kalma – korku türünde bir oyun. Eşsiz atmosferi ve gelişmiş grafik yapısı ile beğeni toplayan oyun, ayrıca sesleriyle de oynayana korku dolu anlar yaşatıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019