OyunHaberleri.tv

Hitman 2 İsteyeni Oldukça Zorlayacak

15.10.2018
334
Hitman 2 İsteyeni Oldukça Zorlayacak

IO Interactive tarafından geliştirilmekte olan Hitman 2, son günlerde gündemden düşmüyor. Daha önce 1v1 modu ile haber konusu olan yapım, bu kez de zorluk modları ile anılmakta. Paylaşılan yeni bilgilere göre oyunda birbirinden farklı zorluk modları bulunacak. Oyunu kolayca bitirmek isteyenler buna uygun seçeneği seçebilecekler. Eğer tam anlamıyla bir suikast oyunu oynamak ve hassas bir oynanış elde etmek isterseniz daha zorlu bir performans da sunabileceksiniz.

Hitman 2 İçin Farklı Zorluk Modları Bulunacak

Resmi olarak açıklanan bilgilere göre Hitman 2 içerisinde 3 farklı zorluk modu yer alacak. Bunlardan ilki Casual; daha çok stressiz bir şekilde oyun oynamak isteyenlere hitap ediyor. Kolay olarak da nitelendirilebilen mod içerisinde rahat ve eğlenceli dakikalar yaşamak mümkün olacak.

Bir diğer mod olan Professional ise zorluğu bir adım öteye taşıyor. Hafif terleten yerler olacağı gibi rahatça geçebileceğiniz bölümler de elbette bulunabilecek. Son ve en zor mod olan Master modu ise üst düzey bir suikast oyunu oynamak isteyenlere hitap ediyor. Oyunu oldukça zorlaştıran bu mod, düşmanların çok daha dikkatli hareket etmesini sağlıyor.

Hitman 2 Çıkış Tarihi

Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için geliştirilme süreci devam eden Hitman 2, bir aksilik çıkmaz ise 13 Kasım 2018 tarihinde yayınlanmış olacak. Bu tarihe kadar videolar ve bilgiler ile yetinmek zorundayız.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019