OyunHaberleri.tv

Hitman 2 İçin Yeni Bir Mod Tanıtıldı

13.10.2018
361
Hitman 2 İçin Yeni Bir Mod Tanıtıldı

Bölümler halinde tasarlanan yapısı ve sezonluk satın alma desteği gibi seçenekler neticesinde farklı bir kulvarda ilerleyen Hitman, şimdilerde yeni halkası ile gündemde. Daha önce satışa sunulan yeni serinin ilk oyunu, pek çok kişi tarafından beğenilmişti. Nitekim aynı çizgide ilerleyen yapımcı, bu kez işi biraz daha büyütüyor.

Hitman 2 İçin 1v1 Modu Geliyor

IO Interactive tarafından geliştirilmekte olan Hitman 2, tek kişilik suikast bölümlerinden sıkılanlar için oldukça güzel bir moda sahip olacak. Yapım adına duyurulan yeni 1v1 oyun modu, multiplayer tabanında şekilleniyor. Son derece rekabetli geçecek olan mod dahilinde oyuncular belirli hedefleri ortadan kaldırmak zorundalar.

Belirtilenlere göre 1v1 rekabet modunda her oyuncu için seçili hedefler olacak. 5 kişiden oluşan bu hedefleri hızlı ve etkili bir şekilde öldürmek gerekiyor. Zira iki oyuncudan hangisi ilk olarak hedefleri ortadan kaldırırsa maçın galibi olacak. Yani bir nevi iki kişi birbirlerini değil, farklı kimlikleri öldürmek zorundalar. Bu durum, oyuna doğrudan farklı bir hava katacağa benziyor.

Hitman 2 Ghost Modu ile Tanışın

Tam adı Ghost Mode olan yeni mod, oyunla birlikte sunulacak. Her defasında rastgele seçilecek olan hedefler, kimliğiniz açığa çıktığı durumunda en baştan başlamanızı gerektirecek. Yani son 1 hedefiniz kaldığında yakalanırsanız en baştan 5 kişiyi öldürmeniz gerekecek. Mod için yayınlanan tanıtım videosu şöyle:

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019