OyunHaberleri.tv

Hakkımızda

Oyunhaberleri.tv 2018 yılında Mevlüt YAŞAR tarafından kurulmuş olan bir oyun platformudur. İçerik olarak site içerisinde güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, rehberler ve oyun tavsiyeleri kategorileri bulunmaktadır.

Biz Kimiz?

Oyun sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek isteyen girişimci bir topluluğuz. Ekibimizde kimlerin bulunduğunu görmek için künye sayfasına göz atabilirsiniz. ( https://oyunhaberleri.tv/kunye/ )

Bunlara ek olarak bizi ziyaret etmek isterseniz iletişim sayfamızdan adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmek için yine iletişim sayfasından telefon numaraları ve mail adreslerinden bir tanesini iletişim yolu olarak belirleyebilirsiniz. ( https://oyunhaberleri.tv/iletisim/ )

Vizyon

Oyunhaberleri.tv olarak vizyonumuz günlük olarak oyun haberlerini gerçek okuyucularla eş zamanlı olarak buluşturmak ve bilgilendirici bir çok inceleme ve rehber ile oyuncuların daha iyi bir oyuncu olmasını sağlamayı vizyon edinmiş bir internet platformuyuz.

Misyon

Misyonumuz ve hedefimiz Türkiye’nin bu alanda en iyi internet sitesi olabilmekten ibarettir. Piyasada bulunan bir çok internet sitesini öz ve net içerik anlayışıyla geride bırakmaktır. Ayrıca misyonlarımız arasında Türkiye’nin en hızlı oyun sitesi olmakta bulunmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi

Oyunhaberleri.tv için gizlilik sözleşmesi sayfasına bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019