OyunHaberleri.tv

Gwent Çıkış Videosu Sonunda Karşınızda

24.10.2018
450
Gwent Çıkış Videosu Sonunda Karşınızda

The Witcher 3: Wild Hunt ile birlikte büyük bir sükse yapan Gwent kart oyunu, oyun içinden koparak yeni bir oyun haline gelmeyi başardı. Bu konuda büyük bir başarı gösteren CD Projekt RED, The Witcher 3 içerisine dahil ettiği kart oyunu sayesinde büyük bir kitle yakalamayı dahi başardı diyebiliriz. Bunun neticesinde ayrı bir oyun olarak tasarlanan Gwent, şimdilerde çıkış videosu ile gündemde.

Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor

Gwent: The Witcher Card Game adıyla tasarlanan yapım, The Witcher 3: Wild Hunt yapımı dahilinde karşımıza çıkan Gwent kart oyununun çok daha gelişmiş bir sürümü olarak nitelendirilebilir. Daha fazla detayın ve hamlenin bulunduğu oyunda oynanış mekaniği geliştirilmiş durumda. Böylelikle yeni bir oyun kıvamına daha fazla yaklaşan yapım, kart oyunundan kopmak istemeyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Oyundaki destelerde 25 kart bulunuyor ve bu kartlar arasından 10 tane seçilerek oyuna başlanıyor. Tabi bundan sonrası bilginize ve kartlarınızın güçlerine kalıyor. Doğru zamanda doğru hamleler yaparak rakibinizi yenmeniz mümkün. Bazen eli pas geçmek dahi başarı elde etmenize büyük oranda etki edebiliyor. Bu nedenle oyun boyunca dikkatli hareket etmeniz son derece önem teşkil ediyor.

Çıkış Videosunu İzleyin

Eğer Gwent: The Witcher Card Game’e yakından bakmak istiyorsanız oyuna ait yayınlanan çıkış videosunu izleyebilirsiniz. Kartları, oynanış mekaniğini ve grafik yapısını video ile birlikte görmek mümkün.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019