OyunHaberleri.tv

GTA Online Bildirimindeki GTA 6 Çıkış Tarihi Gerçek Mi?

03.07.2018
113
GTA Online Bildirimindeki GTA 6 Çıkış Tarihi Gerçek Mi?

Rockstar Games şirketi tarafından geliştirilen Grand Theft Auto serilerinin 5. oyunundaki bir mesaj bütün herkesi şaşkına çevirdi. GTA Online oyuncularının ekranlarının sol tarafında çıkan GTA 6 2019’da Geliyor yazısı Reddit platformunda hızlı bir şekilde yayıldı.

GTA Online Bildirimindeki GTA 6 Çıkış Tarihi Doğru Mu?

Herkesin bildiği üzere Red Dead Redemption 2 oyunu bu yıl içerisinde oyun raflarındaki yerini alacak. Ancak PlayStation 3 konsolundan GTA 5 Online oynayan bir oyuncunun Reddit’e attığı bir gönderi tüm herkesi şaşkına çevirdi. Gönderinin içeriğinde televizyon ekranından telefonla çektiği fotoğrafta Pre order GTA 6 now! ibaresi mevcut.

GTA 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

İlk başlarda gönderilen bu fotoğrafın sahte olduğu ve böyle bir şeyin şuan için mümkün olamayacağı konuşuluyordu. Bu fotoğrafın bir anda yayılmasının ardından farklı platformlar üzerinden oynayan oyuncular da GTA 5 Online içerisinde aynı mesajla karşılaştığını belirttiler. İnternette hızla yayılan bu görüntülerin gerçekten GTA 6 çıkış tarihi ile ilgisinin olup olmadığı henüz belirlenmiş değil. Ayrıca oyuncuların karşılaştıkları bu bildirimin oyundaki hileciler tarafından gönderildiği düşünülmekte.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019