OyunHaberleri.tv

God of War PS4’e Fotoğraf Modu Geliyor

22.04.2018
145
God of War PS4’e Fotoğraf Modu Geliyor

Beklenen gün geldi çattı ve merakla beklenen yeni God of War oyunu PS4 için çıkışını gerçekleştirdi. Sadece PS4’e özel olarak geliştirilen, Xbox One ve PC gibi rakip platformlar için yayınlanmayan oyun şimdiden birçok rekoru kırmayı da başardı. Gerek Türkiye, gerekse yurtdışında hayli popüler olan yapım yeni çıkacak olan güncellemelerle de çeşitli hata gidermelerine kavuşmayı sürdürecek.

Evet, artık son dönemde piyasaya çıkan birçok oyunda olduğu gibi God of War 4‘te de fotoğraf modu bulunacak. Oyunun yapımcısı Sony Santa Monica tarafından yapılan açıklamayla gün yüzüne çıkan bu özellik, oyuncuların göz alıcı kareler yakalayabilmesini sağlayacak.

Oyunun yönetmeni açıklamıştı

Aslına bakılırsa God of War’a fotoğraf modunun geleceği bilgisi sır değildi. Oyunun yönetmeni Corey Barlog, geçtiğimiz Mart ayında Daily Star gazetesine verdiği demeçte bu özelliğin üzerinde ekip olarak çalıştıklarını açıklamıştı.

Bu haberin öne çıkarılan görseli olarak seçilen, Kratos’un bir martının yanında gülümserken çekilen fotoğrafı ise Salı günü ortaya çıkmıştı. Aradan geçen süre zarfında Sony Santa Monica nihayet bu özelliği doğruladı ve nasıl çalıştığına dair bilgiler içeren kısa bir videoyu da Twitter’dan yayınladı. 

Şu aşamada fotoğraf modunun oyuna ne zaman ekleneceği bilinmiyor. Ancak oyunun ana karakterleri Kratos ve oğlu Arteus‘un yüzünün yer aldığı birbirinden eğlenceli fotoğraf kareleri, yakın gelecekte özellikle sosyal medya ağlarında sık sık karşımıza çıkabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019